Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiary otworu 2 din pod radio lub zdjęcie dziury :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiary otworu 2 din pod radio lub zdjęcie dziury :)

    Dokładnie, ESP świetna rzecz, miałem w Volvo i sprawdzało się super, dopóki się nie zepsuło :lol: Teraz żałuję że nie mam w Skodzie, ale cóż, w przypadku auta używanego nie ma się na to praktycznie wpływu...
    Pozdrawiam
    KuCyK

  • #2
    Wymiary otworu 2 din pod radio lub zdjęcie dziury

    Witam,
    zamierzam takie coś kupić - Error page | eBay
    wysłałem maila sprzedającemu ze zdjęciem jakimś z allegro skody tour II i odpisał mi że radio raczej nie będzie pasowało.
    Jakie są wymiary montażowe pod radio w octavii tour II ?
    Czy są inne niż w octavii II i IIfl ?
    Ma ktoś może dokładne wymiary lub zdjęcie dziury ?
    Ja odbieram moją w maju - a chciałbym radio kupić wcześniej - żeby w salonie zamontowali
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      ondul, dziura powinna być standardowa. Co mu wysłałeś? Zdjęcie całej dziury czy zdjęcie panela z ramką gdzie otwór jest pewnie na zwykłe radyjko a resztę zakrywa ramka?? Nie powinieneś mieć raczej problemu z instalacją tego sprzeętu. Zastanawia mnie tylko czy naprawdę jest kompatybilny z np. climatronic, maxidotem itp :roll:
      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez maxpaynemm
        ondul, dziura powinna być standardowa. Co mu wysłałeś? Zdjęcie całej dziury czy zdjęcie panela z ramką gdzie otwór jest pewnie na zwykłe radyjko a resztę zakrywa ramka?? Nie powinieneś mieć raczej problemu z instalacją tego sprzeętu. Zastanawia mnie tylko czy naprawdę jest kompatybilny z np. climatronic, maxidotem itp :roll:
        Jesteś pewny że się to radio nadaje ? Wysłałem mu zdjęcie z jakimś radiem ( w załączniku)... Nie ma ktoś fotki samej dziury - albo wymiarów? niechciałbym kupować w ciemno..
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #5
          ondul, Sprawdź sobie lepiej w istniejących tematach, które z chińczyków warto kupić. Żebyś nie wtopił...

          np.

          Forum - Octavia Club Polska

          Forum - Octavia Club Polska

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez ondul
            esteś pewny że się to radio nadaje ? Wysłałem mu zdjęcie z jakimś radiem ( w załączniku)... Nie ma ktoś fotki samej dziury - albo wymiarów? niechciałbym kupować w ciemno..
            Słuchaj reki sobie uciać nie dam bo co chińczyk to chińczyk ale otwór 2DIN jest raczej standardowy. Kwestia dopasowania potem ramki okalacjącej radio czy bedzie dokładnie przylegała. Jesli radyjko ma panel wymiarowo taki sam jak Columbus Skody to na 100% wszystko pasuje
            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X